Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.
Bratislava Capitals
0:0
Dornbirner EC
5.12.2020. 19:15
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
 
 
LIVE
HokejPortal.sk
---
Rozhodcovia: -
Diváci: -     Píše: Mesíková Daniela
live/sound/mp3/gol-hokej-podmaz2.mp3
Bratislava Capitals
0:0
-:-, -:-, -:-
5.12.2020. 19:15
lavica domaci domaci_pocet:hostia_pocetlavica hostia
Dornbirner EC
Hokejisti Bratislava Capitals nastúpia na svoj ďalší zápas v ICE Hockey League proti Dornbirnu. Stretnutie so začiatkom o 19:15 sa odohrá na ľade súpera.

Capitals figurujú na 10. priečke so ziskom sedemnástich bodov. Po dvoch prehrách sa im v minulom kole podarilo zvíťaziť. Doma zdolali Innsbruck 5:2.

Dornbirnu patrí 8. miesto, doposiaľ získal 19 bodov. Má však o zápas viac ako Capitals. Hokejisti Dornbirnu v minulom kole nestačili na Bolzano a podľahli mu 1:4.
10Refresh
Štatistiky Tipsport Liga
FázaDátumČasDeňZápasVýsledok
Základná12. 09. 201918:00ŠTHC Košice - HC Slovan Bratislava1:2
Základná13. 09. 201917:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - MHK 32 Liptovský Mikuláš5:1
Základná13. 09. 201918:00PIHK Nitra - MAC Újbuda3:2
Základná13. 09. 201918:00PIDVTK Jegesmedvék Miškovec - HKM Zvolen2:1
Základná13. 09. 201918:00PIHK Poprad - HC '05 Banská Bystrica2:3
Základná13. 09. 201918:00PIHC 07 WPC Koliba Detva - HK Dukla Trenčín1:2
Základná15. 09. 201916:00NEHC Mikron Nové Zámky - HC Košice1:2
Základná15. 09. 201916:00NEHKM Zvolen - HK Poprad3:2
Základná15. 09. 201917:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Slovan Bratislava1:3
Základná15. 09. 201917:00NEHC '05 Banská Bystrica - HC 07 WPC Koliba Detva5:2
Základná15. 09. 201917:30NEMAC Újbuda - DVTK Jegesmedvék Miškovec5:3
Základná15. 09. 201917:30NEHK Dukla Ingema Michalovce - HK Nitra3:2
Základná17. 09. 201917:30UTHC Košice - HK Dukla Trenčín3:2
Základná17. 09. 201918:00UTHK Nitra - MHK 32 Liptovský Mikuláš6:0
Základná17. 09. 201918:00UTHK Poprad - MAC Újbuda6:5 PP
Základná17. 09. 201918:00UTHC 07 WPC Koliba Detva - HKM Zvolen5:6
Základná17. 09. 201918:30UTDVTK Jegesmedvék Miškovec - HK Dukla Ingema Michalovce4:1
Základná17. 09. 201918:30UTHC Slovan Bratislava - HC Mikron Nové Zámky6:7
Základná20. 09. 201917:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Mikron Nové Zámky2:1
Základná20. 09. 201917:30PIHC '05 Banská Bystrica - HC Košice2:3
Základná20. 09. 201917:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - HK Poprad4:3 SN
Základná20. 09. 201918:00PIHK Dukla Trenčín - HC Slovan Bratislava0:3
Základná20. 09. 201918:00PIMAC Újbuda - HC 07 WPC Koliba Detva4:2
Základná20. 09. 201918:00PIHK Nitra - DVTK Jegesmedvék Miškovec3:2 SN
Základná22. 09. 201916:00NEHC Mikron Nové Zámky - HK Dukla Trenčín2:4
Základná22. 09. 201917:00NEHK Poprad - HK Nitra5:0
Základná22. 09. 201917:00NEHC 07 WPC Koliba Detva - HK Dukla Ingema Michalovce0:4
Základná22. 09. 201917:00NEHC Košice - HKM Zvolen4:2
Základná22. 09. 201917:30NEDVTK Jegesmedvék Miškovec - MHK 32 Liptovský Mikuláš3:0
Základná22. 09. 201918:00NEHC Slovan Bratislava - HC '05 Banská Bystrica1:3
Základná24. 09. 201917:30UTHC '05 Banská Bystrica - DVTK Jegesmedvék Miškovec2:3 PP
Základná27. 09. 201917:30PIHC '05 Banská Bystrica - HC Mikron Nové Zámky0:2
Základná27. 09. 201918:00PIHK Dukla Trenčín - MHK 32 Liptovský Mikuláš6:4
Základná27. 09. 201918:00PIHK Nitra - HC 07 WPC Koliba Detva3:5
Základná27. 09. 201918:00PIDVTK Jegesmedvék Miškovec - HK Poprad2:3
Základná27. 09. 201918:30PIHC Slovan Bratislava - HKM Zvolen4:1
Základná27. 09. 201919:00PIMAC Újbuda - HC Košice5:1
Základná29. 09. 201916:00NEHK Nitra - HC Košice0:9
Základná29. 09. 201916:00NEHC Mikron Nové Zámky - MAC Újbuda7:4
Základná29. 09. 201917:00NEHK Poprad - HC 07 WPC Koliba Detva2:3 PP
Základná29. 09. 201917:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC '05 Banská Bystrica1:5
Základná29. 09. 201917:00NEHK Dukla Trenčín - HKM Zvolen3:6
Základná29. 09. 201917:00NEHK Dukla Ingema Michalovce - HC Slovan Bratislava4:3
Základná01. 10. 201917:00UTMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Poprad4:3
Základná01. 10. 201917:30UTHC Košice - HK Dukla Ingema Michalovce3:0
Základná01. 10. 201917:30UTHC '05 Banská Bystrica - HK Dukla Trenčín2:1 PP
Základná01. 10. 201918:00UTHC 07 WPC Koliba Detva - DVTK Jegesmedvék Miškovec3:1
Základná01. 10. 201918:30UTHC Slovan Bratislava - MAC Újbuda3:0
Základná01. 10. 201918:30UTHC Mikron Nové Zámky - HKM Zvolen2:4
Základná04. 10. 201917:30PIHC Košice - DVTK Jegesmedvék Miškovec3:2 SN
Základná04. 10. 201917:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - HC Mikron Nové Zámky4:1
Základná04. 10. 201918:00PIHC 07 WPC Koliba Detva - MHK 32 Liptovský Mikuláš6:2
Základná04. 10. 201918:00PIHK Nitra - HC Slovan Bratislava3:4 PP
Základná04. 10. 201918:00PIHKM Zvolen - HC '05 Banská Bystrica3:4
Základná04. 10. 201919:00PIMAC Újbuda - HK Dukla Trenčín2:1
Základná06. 10. 201916:00NEHK Nitra - HC Mikron Nové Zámky4:0
Základná06. 10. 201916:00NEHK Poprad - HC Košice3:2 PP
Základná06. 10. 201917:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HKM Zvolen2:6
Základná06. 10. 201917:00NEMAC Újbuda - HC '05 Banská Bystrica2:5
Základná06. 10. 201917:30NEDVTK Jegesmedvék Miškovec - HC Slovan Bratislava2:4
Základná06. 10. 201918:00NEHK Dukla Trenčín - HK Dukla Ingema Michalovce3:0
Základná11. 10. 201917:30PIHC Košice - HC 07 WPC Koliba Detva1:4
Základná11. 10. 201917:30PIHC '05 Banská Bystrica - HK Dukla Ingema Michalovce2:1 PP
Základná11. 10. 201918:00PIHK Dukla Trenčín - HK Nitra3:2
Základná11. 10. 201918:00PIHKM Zvolen - MAC Újbuda5:1
Základná11. 10. 201918:30PIHC Slovan Bratislava - HK Poprad2:1 PP
Základná11. 10. 201918:30PIHC Mikron Nové Zámky - DVTK Jegesmedvék Miškovec4:6
Základná13. 10. 201915:00NEDVTK Jegesmedvék Miškovec - HK Dukla Trenčín2:4
Základná13. 10. 201916:00NEHK Nitra - HC '05 Banská Bystrica1:2
Základná13. 10. 201917:00NEMAC Újbuda - MHK 32 Liptovský Mikuláš6:0
Základná13. 10. 201917:00NEHK Poprad - HC Mikron Nové Zámky1:0
Základná13. 10. 201917:30NEHK Dukla Ingema Michalovce - HKM Zvolen2:5
Základná13. 10. 201918:00NEHC 07 WPC Koliba Detva - HC Slovan Bratislava2:4
Základná18. 10. 201917:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Košice2:4
Základná18. 10. 201917:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - MAC Újbuda4:1
Základná18. 10. 201918:00PIHK Poprad - HK Dukla Trenčín2:3 SN
Základná18. 10. 201918:00PIHKM Zvolen - HK Nitra4:0
Základná18. 10. 201918:30PIHC Mikron Nové Zámky - HC 07 WPC Koliba Detva3:0
Základná20. 10. 201916:00NEHC '05 Banská Bystrica - HK Poprad4:1
Základná20. 10. 201917:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Dukla Ingema Michalovce1:0 PP
Základná20. 10. 201917:00NEMAC Újbuda - HK Nitra0:7
Základná20. 10. 201917:00NEHKM Zvolen - DVTK Jegesmedvék Miškovec2:1
Základná20. 10. 201917:00NEHK Dukla Trenčín - HC 07 WPC Koliba Detva3:6
Základná20. 10. 201918:00NEHC Slovan Bratislava - HC Košice1:2 SN
Základná22. 10. 201917:30UTHC Košice - HC Mikron Nové Zámky2:3 PP
Základná22. 10. 201918:00UTHC 07 WPC Koliba Detva - HC '05 Banská Bystrica1:5
Základná22. 10. 201918:00UTHK Poprad - HKM Zvolen3:4
Základná22. 10. 201918:00UTDVTK Jegesmedvék Miškovec - MAC Újbuda4:1
Základná22. 10. 201918:00UTHK Nitra - HK Dukla Ingema Michalovce6:2
Základná22. 10. 201918:30UTHC Slovan Bratislava - MHK 32 Liptovský Mikuláš3:2 SN
Základná25. 10. 201917:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Nitra2:1 PP
Základná25. 10. 201917:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - DVTK Jegesmedvék Miškovec2:3 PP
Základná25. 10. 201918:00PIHKM Zvolen - HC 07 WPC Koliba Detva1:5
Základná25. 10. 201918:00PIHK Dukla Trenčín - HC Košice3:4 SN
Základná25. 10. 201918:30PIHC Mikron Nové Zámky - HC Slovan Bratislava1:5
Základná25. 10. 201919:00PIMAC Újbuda - HK Poprad7:3
Základná27. 10. 201916:00NEHC Mikron Nové Zámky - MHK 32 Liptovský Mikuláš5:4 SN
Základná27. 10. 201916:00NEHC Slovan Bratislava - HK Dukla Trenčín5:3
Základná27. 10. 201917:00NEHC 07 WPC Koliba Detva - MAC Újbuda3:2 PP
Základná27. 10. 201917:00NEHK Poprad - HK Dukla Ingema Michalovce2:0
Základná27. 10. 201917:30NEDVTK Jegesmedvék Miškovec - HK Nitra2:1 PP
Základná27. 10. 201918:00NEHC Košice - HC '05 Banská Bystrica2:4
Základná30. 10. 201917:00STMHK 32 Liptovský Mikuláš - DVTK Jegesmedvék Miškovec0:5
Základná30. 10. 201917:30STHK Dukla Ingema Michalovce - HC 07 WPC Koliba Detva2:0
Základná30. 10. 201917:30STHC '05 Banská Bystrica - HC Slovan Bratislava1:3
Základná30. 10. 201918:00STHK Nitra - HK Poprad3:1
Základná30. 10. 201918:00STHKM Zvolen - HC Košice0:1
Základná30. 10. 201918:00STHK Dukla Trenčín - HC Mikron Nové Zámky9:2
Základná01. 11. 201916:00PIHC Mikron Nové Zámky - HC '05 Banská Bystrica1:3
Základná01. 11. 201917:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Dukla Trenčín1:0
Základná01. 11. 201917:00PIHK Poprad - DVTK Jegesmedvék Miškovec2:1
Základná01. 11. 201917:30PIHC Košice - MAC Újbuda5:4 PP
Základná01. 11. 201918:00PIHKM Zvolen - HC Slovan Bratislava1:2
Základná01. 11. 201918:00PIHC 07 WPC Koliba Detva - HK Nitra1:3
Základná03. 11. 201915:00NEMAC Újbuda - HC Mikron Nové Zámky7:1
Základná03. 11. 201915:30NEHC Košice - HK Nitra4:1
Základná03. 11. 201916:00NEHKM Zvolen - HK Dukla Trenčín1:2
Základná03. 11. 201917:00NEHC '05 Banská Bystrica - MHK 32 Liptovský Mikuláš1:0 SN
Základná03. 11. 201917:00NEHC 07 WPC Koliba Detva - HK Poprad2:4
Základná03. 11. 201918:00NEHC Slovan Bratislava - HK Dukla Ingema Michalovce5:2
Základná12. 11. 201918:30UTHC Slovan Bratislava - HC Mikron Nové Zámky2:1
Základná15. 11. 201917:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - HC Košice2:3 SN
Základná15. 11. 201918:00PIHK Poprad - MHK 32 Liptovský Mikuláš2:3
Základná15. 11. 201918:00PIMAC Újbuda - HC Slovan Bratislava1:5
Základná15. 11. 201918:00PIHKM Zvolen - HC Mikron Nové Zámky3:1
Základná15. 11. 201918:00PIHK Dukla Trenčín - HC '05 Banská Bystrica2:1 PP
Základná15. 11. 201918:30PIDVTK Jegesmedvék Miškovec - HC 07 WPC Koliba Detva5:0
Základná17. 11. 201916:00NEHC Mikron Nové Zámky - HK Dukla Ingema Michalovce5:6
Základná17. 11. 201916:00NEHC '05 Banská Bystrica - HKM Zvolen1:2
Základná17. 11. 201917:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC 07 WPC Koliba Detva2:3
Základná17. 11. 201917:00NEHK Dukla Trenčín - MAC Újbuda9:2
Základná17. 11. 201917:30NEDVTK Jegesmedvék Miškovec - HC Košice3:1
Základná17. 11. 201918:00NEHC Slovan Bratislava - HK Nitra4:1
Základná18. 11. 201919:00POMAC Újbuda - HK Dukla Ingema Michalovce1:3
Základná19. 11. 201917:30UTHC Košice - MHK 32 Liptovský Mikuláš8:0
Základná22. 11. 201917:30PIHC '05 Banská Bystrica - MAC Újbuda4:3
Základná22. 11. 201917:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - HK Dukla Trenčín1:2
Základná22. 11. 201917:30PIHC Košice - HK Poprad2:1
Základná22. 11. 201918:00PIHKM Zvolen - MHK 32 Liptovský Mikuláš6:4
Základná22. 11. 201918:00PIHC Mikron Nové Zámky - HK Nitra4:1
Základná22. 11. 201918:30PIDVTK Jegesmedvék Miškovec - HC Slovan Bratislava6:3
Základná24. 11. 201916:00NEHK Poprad - HC Slovan Bratislava2:1
Základná24. 11. 201916:00NEHK Nitra - HK Dukla Trenčín2:3 PP
Základná24. 11. 201917:00NEHC 07 WPC Koliba Detva - HC Košice2:3
Základná24. 11. 201917:30NEDVTK Jegesmedvék Miškovec - HC Mikron Nové Zámky4:1
Základná24. 11. 201917:30NEMAC Újbuda - HKM Zvolen3:4
Základná24. 11. 201918:00NEHK Dukla Ingema Michalovce - HC '05 Banská Bystrica3:1
Základná26. 11. 201918:30UTHC Slovan Bratislava - HC 07 WPC Koliba Detva11:0
Základná27. 11. 201917:00STMHK 32 Liptovský Mikuláš - MAC Újbuda3:2
Základná27. 11. 201917:30STHC '05 Banská Bystrica - HK Nitra5:2
Základná27. 11. 201918:00STHKM Zvolen - HK Dukla Ingema Michalovce5:2
Základná27. 11. 201918:00STHK Dukla Trenčín - DVTK Jegesmedvék Miškovec2:0
Základná27. 11. 201918:30STHC Mikron Nové Zámky - HK Poprad1:3
Základná29. 11. 201918:00PIHC 07 WPC Koliba Detva - HC Mikron Nové Zámky6:3
Základná29. 11. 201918:00PIHK Dukla Trenčín - HK Poprad1:4
Základná29. 11. 201918:00PIDVTK Jegesmedvék Miškovec - HC '05 Banská Bystrica1:4
Základná29. 11. 201918:00PIHK Nitra - HKM Zvolen4:2
Základná01. 12. 201916:00NEHK Nitra - MAC Újbuda1:2 PP
Základná01. 12. 201916:15NEHK Dukla Trenčín - HC Košice1:2 SN
Základná01. 12. 201917:00NEHC '05 Banská Bystrica - DVTK Jegesmedvék Miškovec4:2
Základná01. 12. 201917:00NEHK Poprad - MHK 32 Liptovský Mikuláš8:0
Základná01. 12. 201917:30NEHK Dukla Ingema Michalovce - HC 07 WPC Koliba Detva6:1
Základná01. 12. 201918:15NEHC Slovan Bratislava - HKM Zvolen3:2 PP
Základná03. 12. 201917:00UTMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Košice0:5
Základná03. 12. 201918:00UTDVTK Jegesmedvék Miškovec - HK Nitra2:5
Základná03. 12. 201918:00UTHKM Zvolen - HK Poprad3:5
Základná03. 12. 201918:00UTHC 07 WPC Koliba Detva - HC Slovan Bratislava1:2 SN
Základná03. 12. 201918:00UTHC '05 Banská Bystrica - HK Dukla Ingema Michalovce4:3 PP
Základná03. 12. 201918:30UTHC Mikron Nové Zámky - MAC Újbuda5:3
Základná06. 12. 201917:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - DVTK Jegesmedvék Miškovec3:6
Základná06. 12. 201917:30PIHC Košice - HKM Zvolen4:1
Základná06. 12. 201918:00PIHC '05 Banská Bystrica - HC Slovan Bratislava2:1 PP
Základná06. 12. 201918:00PIHK Poprad - HC 07 WPC Koliba Detva3:0
Základná06. 12. 201918:00PIHK Dukla Trenčín - MAC Újbuda8:2
Základná06. 12. 201918:00PIHK Nitra - HC Mikron Nové Zámky2:1
Základná08. 12. 201915:30NEHC Košice - HC 07 WPC Koliba Detva3:2
Základná08. 12. 201916:00NEHC '05 Banská Bystrica - HK Poprad1:2
Základná08. 12. 201917:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - MAC Újbuda1:2
Základná08. 12. 201917:30NEDVTK Jegesmedvék Miškovec - HC Mikron Nové Zámky5:4 SN
Základná08. 12. 201917:30NEHK Dukla Ingema Michalovce - HC Slovan Bratislava2:5
Základná08. 12. 201918:00NEHK Dukla Trenčín - HK Nitra2:0
Základná18. 12. 201918:00STHK Poprad - HK Dukla Ingema Michalovce8:2
Základná18. 12. 201918:00STHC Košice - HC '05 Banská Bystrica4:2
Základná18. 12. 201918:00STHK Nitra - MHK 32 Liptovský Mikuláš2:1
Základná18. 12. 201918:30STHC Slovan Bratislava - DVTK Jegesmedvék Miškovec2:3
Základná18. 12. 201918:30STHC Mikron Nové Zámky - HK Dukla Trenčín3:4 PP
Základná18. 12. 201919:00STMAC Újbuda - HKM Zvolen5:2
Základná20. 12. 201917:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Mikron Nové Zámky1:3
Základná20. 12. 201918:00PIHK Dukla Trenčín - DVTK Jegesmedvék Miškovec5:1
Základná20. 12. 201918:00PIHKM Zvolen - HK Nitra2:3 PP
Základná20. 12. 201918:00PIHC 07 WPC Koliba Detva - MAC Újbuda4:3
Základná20. 12. 201918:00PIHK Dukla Ingema Michalovce - HC Košice1:2 PP
Základná20. 12. 201918:30PIHK Poprad - HC Slovan Bratislava2:1
Základná22. 12. 201915:30NEHK Dukla Trenčín - HKM Zvolen2:0
Základná22. 12. 201916:00NEHC Mikron Nové Zámky - HC 07 WPC Koliba Detva2:0
Základná22. 12. 201917:00NEHC '05 Banská Bystrica - HK Nitra2:1
Základná22. 12. 201917:30NEDVTK Jegesmedvék Miškovec - MHK 32 Liptovský Mikuláš3:2
Základná22. 12. 201917:30NEHK Dukla Ingema Michalovce - MAC Újbuda5:2
Základná22. 12. 201918:00NEHK Poprad - HC Košice0:4
Základná26. 12. 201916:00ŠTHC Mikron Nové Zámky - HKM Zvolen0:6
Základná26. 12. 201917:00ŠTMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Dukla Trenčín4:2
Základná26. 12. 201917:00ŠTDVTK Jegesmedvék Miškovec - HK Poprad3:2
Základná26. 12. 201917:00ŠTMAC Újbuda - HC '05 Banská Bystrica2:5
Základná26. 12. 201918:00ŠTHK Nitra - HC 07 WPC Koliba Detva5:1
Základná26. 12. 201919:00ŠTHC Košice - HC Slovan Bratislava2:1
Základná28. 12. 201917:00SOHC 07 WPC Koliba Detva - HK Dukla Trenčín3:7
Základná28. 12. 201917:00SOHKM Zvolen - MHK 32 Liptovský Mikuláš6:1
Základná28. 12. 201917:30SOHC Košice - DVTK Jegesmedvék Miškovec4:3 SN
Základná28. 12. 201918:00SOMAC Újbuda - HC Slovan Bratislava0:4
Základná28. 12. 201918:00SOHK Nitra - HK Dukla Ingema Michalovce4:5 PP
Základná28. 12. 201918:00SOHC '05 Banská Bystrica - HC Mikron Nové Zámky1:0
Základná30. 12. 201916:00POHK Dukla Trenčín - HC '05 Banská Bystrica2:3
Základná30. 12. 201917:30POHK Dukla Ingema Michalovce - HC Mikron Nové Zámky4:1
Základná30. 12. 201918:00PODVTK Jegesmedvék Miškovec - HKM Zvolen2:6
Základná30. 12. 201918:00POHC 07 WPC Koliba Detva - MHK 32 Liptovský Mikuláš3:2
Základná30. 12. 201918:00POHK Poprad - MAC Újbuda5:3
Základná30. 12. 201918:30POHC Slovan Bratislava - HK Nitra2:3
Základná04. 01. 202016:00SOHC Mikron Nové Zámky - HC Slovan Bratislava6:5 PP
Základná04. 01. 202017:00SOMAC Újbuda - HC Košice4:3 PP
Základná04. 01. 202017:00SOMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC '05 Banská Bystrica4:5 SN
Základná04. 01. 202017:00SOHKM Zvolen - HC 07 WPC Koliba Detva5:1
Základná04. 01. 202018:00SOHK Nitra - HK Poprad3:2
Základná04. 01. 202018:00SOHK Dukla Trenčín - HK Dukla Ingema Michalovce4:2
Základná06. 01. 202015:30POHC Košice - HK Nitra3:2 SN
Základná06. 01. 202016:00POHC '05 Banská Bystrica - HKM Zvolen4:2
Základná06. 01. 202017:00POHC 07 WPC Koliba Detva - DVTK Jegesmedvék Miškovec5:3
Základná06. 01. 202017:00POHK Poprad - HC Mikron Nové Zámky3:2 PP
Základná06. 01. 202017:30POHK Dukla Ingema Michalovce - MHK 32 Liptovský Mikuláš4:2
Základná06. 01. 202018:00POHC Slovan Bratislava - HK Dukla Trenčín4:1
Základná08. 01. 202018:30STMAC Újbuda - DVTK Jegesmedvék Miškovec3:2
Základná10. 01. 202017:30PIHC '05 Banská Bystrica - HC 07 WPC Koliba Detva5:1
Základná10. 01. 202018:00PIHK Poprad - HK Dukla Trenčín3:1
Základná10. 01. 202018:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Slovan Bratislava2:5
Základná10. 01. 202018:00PIHKM Zvolen - HK Dukla Ingema Michalovce4:2
Základná10. 01. 202018:00PIHK Nitra - DVTK Jegesmedvék Miškovec1:3
Základná10. 01. 202018:30PIHC Mikron Nové Zámky - HC Košice4:5
Základná12. 01. 202016:00NEHKM Zvolen - HC Slovan Bratislava2:5
Základná12. 01. 202017:00NEHC 07 WPC Koliba Detva - HK Dukla Ingema Michalovce3:2
Základná12. 01. 202017:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Poprad3:4 PP
Základná12. 01. 202017:00NEMAC Újbuda - HK Nitra2:6
Základná12. 01. 202017:30NEDVTK Jegesmedvék Miškovec - HC '05 Banská Bystrica1:4
Základná12. 01. 202018:00NEHC Košice - HK Dukla Trenčín3:2
Základná14. 01. 202018:30UTHC Slovan Bratislava - HC Košice6:1
Základná14. 01. 202019:00UTMAC Újbuda - HC Mikron Nové Zámky3:4 PP
Základná17. 01. 202017:30PIHC Košice - MHK 32 Liptovský Mikuláš1:2
Základná17. 01. 202018:00PIHK Poprad - HKM Zvolen4:3
Základná17. 01. 202018:00PIHK Dukla Ingema Michalovce - HC '05 Banská Bystrica3:2 PP
Základná17. 01. 202018:30PIHC Slovan Bratislava - HC 07 WPC Koliba Detva4:3
Základná21. 01. 202018:00UTHC 07 WPC Koliba Detva - HK Poprad3:5
Základná21. 01. 202018:00UTHKM Zvolen - HC Košice3:2
Základná21. 01. 202018:30UTDVTK Jegesmedvék Miškovec - HK Dukla Ingema Michalovce1:2
Základná21. 01. 202018:30UTHC Slovan Bratislava - HC '05 Banská Bystrica3:4 PP
Základná21. 01. 202018:30UTHC Mikron Nové Zámky - HK Nitra4:2
Základná21. 01. 202019:00UTMAC Újbuda - HK Dukla Trenčín3:6
Základná24. 01. 202018:00PIHK Nitra - HK Dukla Trenčín1:5
Základná24. 01. 202018:00PIHC 07 WPC Koliba Detva - HC Košice4:2
Základná24. 01. 202018:00PIHK Poprad - HC '05 Banská Bystrica4:2
Základná24. 01. 202018:30PIHC Mikron Nové Zámky - DVTK Jegesmedvék Miškovec10:2
Základná24. 01. 202018:30PIHC Slovan Bratislava - HK Dukla Ingema Michalovce3:0
Základná24. 01. 202019:00PIMAC Újbuda - MHK 32 Liptovský Mikuláš4:2
Základná26. 01. 202016:00NEHC '05 Banská Bystrica - HC Košice2:1 SN
Základná26. 01. 202017:00NEHC Slovan Bratislava - DVTK Jegesmedvék Miškovec2:1
Základná26. 01. 202017:00NEHKM Zvolen - MAC Újbuda8:6
Základná26. 01. 202017:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Nitra0:2
Základná26. 01. 202017:00NEHK Dukla Trenčín - HC Mikron Nové Zámky2:1 PP
Základná26. 01. 202017:30NEHK Dukla Ingema Michalovce - HK Poprad2:1
Základná29. 01. 202017:30STHC Košice - HK Dukla Ingema Michalovce3:0
Základná29. 01. 202018:00STHK Nitra - HKM Zvolen3:5
Základná29. 01. 202018:30STDVTK Jegesmedvék Miškovec - HK Dukla Trenčín2:3
Základná29. 01. 202018:30STHC Mikron Nové Zámky - MHK 32 Liptovský Mikuláš3:4 PP
Základná29. 01. 202018:30STHC Slovan Bratislava - HK Poprad2:4
Základná29. 01. 202019:00STMAC Újbuda - HC 07 WPC Koliba Detva6:4
Základná31. 01. 202017:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - DVTK Jegesmedvék Miškovec2:3
Základná31. 01. 202018:00PIHKM Zvolen - HK Dukla Trenčín6:1
Základná31. 01. 202018:00PIHC 07 WPC Koliba Detva - HC Mikron Nové Zámky1:3
Základná31. 01. 202018:00PIHK Nitra - HC '05 Banská Bystrica2:5
Základná31. 01. 202018:00PIHC Košice - HK Poprad2:1
Základná31. 01. 202019:00PIMAC Újbuda - HK Dukla Ingema Michalovce3:1
Základná02. 02. 202016:00NEHC 07 WPC Koliba Detva - HK Nitra0:5
Základná02. 02. 202017:00NEHK Poprad - DVTK Jegesmedvék Miškovec5:1
Základná02. 02. 202017:00NEHC '05 Banská Bystrica - MAC Újbuda4:2
Základná02. 02. 202017:00NEHKM Zvolen - HC Mikron Nové Zámky6:0
Základná02. 02. 202018:00NEHK Dukla Trenčín - MHK 32 Liptovský Mikuláš2:0
Základná11. 02. 202017:45UTHK Dukla Ingema Michalovce - HK Nitra4:5
Základná12. 02. 202017:00STMHK 32 Liptovský Mikuláš - HKM Zvolen1:5
Základná12. 02. 202018:00STHK Dukla Trenčín - HC 07 WPC Koliba Detva7:3
Základná12. 02. 202018:30STDVTK Jegesmedvék Miškovec - HC Košice4:2
Základná12. 02. 202018:30STHC Slovan Bratislava - MAC Újbuda4:3 PP
Základná12. 02. 202018:30STHC Mikron Nové Zámky - HC '05 Banská Bystrica0:2
Základná14. 02. 202017:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC 07 WPC Koliba Detva2:0
Základná14. 02. 202018:00PIHKM Zvolen - DVTK Jegesmedvék Miškovec9:2
Základná14. 02. 202018:00PIHC '05 Banská Bystrica - HK Dukla Trenčín5:4 SN
Základná14. 02. 202018:00PIHK Nitra - HC Slovan Bratislava1:4
Základná14. 02. 202018:30PIHC Mikron Nové Zámky - HK Dukla Ingema Michalovce5:4 PP
Základná14. 02. 202019:00PIMAC Újbuda - HK Poprad2:3
Základná16. 02. 202015:00NEHK Dukla Ingema Michalovce - HK Dukla Trenčín3:1
Základná16. 02. 202015:30NEHC Košice - MAC Újbuda5:1
Základná16. 02. 202017:00NEHC '05 Banská Bystrica - MHK 32 Liptovský Mikuláš9:0
Základná16. 02. 202017:00NEHC 07 WPC Koliba Detva - HKM Zvolen3:2
Základná16. 02. 202017:15NEHK Poprad - HK Nitra7:5
Základná18. 02. 202018:00UTDVTK Jegesmedvék Miškovec - HC 07 WPC Koliba Detva4:3 PP
Základná18. 02. 202018:00UTHKM Zvolen - HC '05 Banská Bystrica5:4
Základná18. 02. 202018:00UTMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Dukla Ingema Michalovce1:4
Základná18. 02. 202018:00UTHK Dukla Trenčín - HC Slovan Bratislava2:5
Základná18. 02. 202018:00UTHC Mikron Nové Zámky - HK Poprad3:2 SN
Základná18. 02. 202018:00UTHK Nitra - HC Košice1:3
Základná21. 02. 202018:00PIDVTK Jegesmedvék Miškovec - MAC Újbuda1:3
Základná21. 02. 202018:00PIHC Košice - HC Mikron Nové Zámky7:2
Základná21. 02. 202018:00PIHK Dukla Trenčín - HK Poprad3:4 PP
Základná21. 02. 202018:00PIHC Slovan Bratislava - MHK 32 Liptovský Mikuláš11:0
Základná21. 02. 202018:00PIHK Dukla Ingema Michalovce - HKM Zvolen4:3 PP
Základná21. 02. 202018:00PIHC 07 WPC Koliba Detva - HC '05 Banská Bystrica1:4
Základná23. 02. 202015:30NEHC Košice - HK Poprad1:3
Základná23. 02. 202016:00NEHC '05 Banská Bystrica - HK Dukla Trenčín5:1
Základná23. 02. 202016:00NEHK Nitra - HC Mikron Nové Zámky4:0
Základná23. 02. 202017:00NEHC Slovan Bratislava - HKM Zvolen5:0
Základná23. 02. 202017:30NEHK Dukla Ingema Michalovce - HC 07 WPC Koliba Detva10:2
Základná23. 02. 202018:00NEDVTK Jegesmedvék Miškovec - MAC Újbuda2:0
Základná25. 02. 202017:30UTHK Dukla Ingema Michalovce - HK Nitra5:4 PP
Základná25. 02. 202018:00UTHK Dukla Trenčín - HK Poprad6:3
Základná25. 02. 202018:00UTHKM Zvolen - HC Košice2:5
Základná25. 02. 202018:00UTHC '05 Banská Bystrica - HC Slovan Bratislava4:3 PP
Základná25. 02. 202018:00UTHC 07 WPC Koliba Detva - MAC Újbuda2:5
Základná25. 02. 202018:30UTHC Mikron Nové Zámky - DVTK Jegesmedvék Miškovec3:4
Základná28. 02. 202018:00PIHC Košice - HC '05 Banská Bystrica2:3
Základná28. 02. 202018:00PIHK Poprad - HKM Zvolen2:4
Základná28. 02. 202018:00PIHK Nitra - HC 07 WPC Koliba Detva5:1
Základná28. 02. 202018:30PIHC Slovan Bratislava - HK Dukla Trenčín1:4
Základná28. 02. 202018:30PIDVTK Jegesmedvék Miškovec - HK Dukla Ingema Michalovce2:1 SN
Základná28. 02. 202019:00PIMAC Újbuda - HC Mikron Nové Zámky1:3
Základná01. 03. 202017:00NEHK Dukla Trenčín - HKM Zvolen4:3
Základná01. 03. 202017:00NEHC '05 Banská Bystrica - HK Poprad5:3
Základná01. 03. 202017:00NEHC 07 WPC Koliba Detva - HC Mikron Nové Zámky5:4 PP
Základná01. 03. 202017:30NEHK Dukla Ingema Michalovce - MAC Újbuda3:0
Základná01. 03. 202017:45NEHC Slovan Bratislava - HC Košice1:4
Základná01. 03. 202018:00NEHK Nitra - DVTK Jegesmedvék Miškovec1:6
Základná03. 03. 202017:30UTHC Košice - HK Dukla Trenčín0:3
Základná03. 03. 202018:00UTHK Poprad - HC Slovan Bratislava5:0
Základná03. 03. 202018:00UTHKM Zvolen - HC '05 Banská Bystrica1:2
Základná03. 03. 202018:30UTHC Mikron Nové Zámky - HK Dukla Ingema Michalovce4:2
Základná03. 03. 202019:00UTDVTK Jegesmedvék Miškovec - HC 07 WPC Koliba Detva2:3
Základná03. 03. 202019:00UTMAC Újbuda - HK Nitra4:3
Základná06. 03. 202018:00PIHK Dukla Trenčín - HC '05 Banská Bystrica1:3
Základná06. 03. 202018:00PIHKM Zvolen - HC Slovan Bratislava2:3 PP
Základná06. 03. 202018:00PIHK Poprad - HC Košice3:1
Základná06. 03. 202018:00PIHC 07 WPC Koliba Detva - HK Dukla Ingema Michalovce4:3
Základná06. 03. 202018:30PIHC Mikron Nové Zámky - HK Nitra2:3 PP
Základná06. 03. 202019:00PIMAC Újbuda - DVTK Jegesmedvék Miškovec5:2
Základná08. 03. 202015:30NEHC Košice - HKM Zvolen4:1
Základná08. 03. 202016:00NEHC Slovan Bratislava - HC '05 Banská Bystrica5:4 PP
Základná08. 03. 202016:00NEHK Nitra - HK Dukla Ingema Michalovce5:3
Základná08. 03. 202017:00NEHK Poprad - HK Dukla Trenčín3:0
Základná08. 03. 202017:00NEMAC Újbuda - HC 07 WPC Koliba Detva4:2
Základná08. 03. 202017:30NEDVTK Jegesmedvék Miškovec - HC Mikron Nové Zámky3:2 SN
Základná10. 03. 202017:30UTHK Dukla Ingema Michalovce - DVTK Jegesmedvék Miškovec0:0
Základná10. 03. 202018:00UTHK Dukla Trenčín - HC Slovan Bratislava0:0
Základná10. 03. 202018:00UTHC '05 Banská Bystrica - HC Košice0:0
Základná10. 03. 202018:00UTHKM Zvolen - HK Poprad0:0
Základná10. 03. 202018:00UTHC 07 WPC Koliba Detva - HK Nitra0:0
Základná10. 03. 202018:30UTHC Mikron Nové Zámky - MAC Újbuda0:0
Základná13. 03. 202018:00PIHKM Zvolen - HK Dukla Trenčín0:0
Základná13. 03. 202018:00PIHK Poprad - HC '05 Banská Bystrica0:0
Základná13. 03. 202018:00PIHC Košice - HC Slovan Bratislava0:0
Základná13. 03. 202018:00PIHC Mikron Nové Zámky - HC 07 WPC Koliba Detva0:0
Základná13. 03. 202018:00PIMAC Újbuda - HK Dukla Ingema Michalovce0:0
Základná13. 03. 202018:00PIDVTK Jegesmedvék Miškovec - HK Nitra0:0
Základná15. 03. 202017:00NEHK Dukla Trenčín - HC Košice0:0
Základná15. 03. 202017:00NEHC Slovan Bratislava - HK Poprad0:0
Základná15. 03. 202017:00NEHC '05 Banská Bystrica - HKM Zvolen0:0
Základná15. 03. 202017:00NEHC 07 WPC Koliba Detva - DVTK Jegesmedvék Miškovec0:0
Základná15. 03. 202017:00NEHK Nitra - MAC Újbuda0:0
Základná15. 03. 202017:00NEHK Dukla Ingema Michalovce - HC Mikron Nové Zámky0:0

Najčítanejšie články

Play-Out

1.Liptovský Mikuláš12901253:2628
2.Detva12610544:3320
3.Michalovce12321630:4714
4.Skalica12301826:4710
Aktualizované: 14.10.2020 09:46
TímZSkóreB
1.Poprad1664:4036
2.Nitra1661:5135
3.Zvolen1454:3130
4.N. Zámky1859:4930
5.Slovan1554:3828
6.Košice1756:4427
7.Detva1651:4623
8.Michalovce1750:5423
9.Trenčín1548:4820
10.Miškovec1637:5219
11.B. Bystrica1542:6215
12.L. Mikuláš1734:95-1
TÍMZVVPPPPGB
1.Žilina8800046:824
2.Martin8510227:2617
3.Sp.Nová Ves6500131:1915
4.Levice8401323:2913
5.Topoľčany6310324:1311
6.Trnava8300528:289
7.Dubnica7300420:269
8.P.Bystrica8300521:369
9.Skalica8201520:277
10.Humenné6100514:223
SR 185000510:300
Aktualizované: 4.12.2020 23:31
tímZVVPPPPSkóreB
1.Nitra5410040:1014
2.Slovan4300114:89
3.Dukla4210113:88
4.Martin4111114:146
5.B. Bystrica5200313:166
6.Poprad210109:84
7.Skalica4101216:244
8.Košice210015:33
9.Žilina410034:233
10.Zvolen5010411:252
-SR 183101112:124
Aktualizované: 14.10.2020 09:46
TímZVVPPPPSkóreB
1.Slovan4400030:1112
2.Nitra4310020:1211
3.Dukla4310016:1011
4.Púchov4210113:108
5.Martin4200216:156
6.Michalovce420029:56
7.B. Bystrica4102112:165
8.Skalica4101214:184
9.Zvolen4011212:143
10.Spišská4100314:193
11.Žilina410037:223
12.Poprad400049:200
13.Trnava000000:00
14.Košice000000:00
Aktualizované: 14.10.2020 09:46
TÍMZVVPPPPGB
1.Žilina8800046:824
2.Martin8510227:2617
3.Sp.Nová Ves6500131:1915
4.Levice8401323:2913
5.Topoľčany6310324:1311
6.Trnava8300528:289
7.Dubnica7300420:269
8.P.Bystrica8300521:369
9.Skalica8201520:277
10.Humenné6100514:223
SR 185000510:300
Aktualizované: 4.12.2020 23:31
TÍMZVVPPPPGB
1.Bolzano121001146:2231
2.Graz16821556:5529
3.Viedeň14731352:3428
4.Fehérvár17722655:5927
5.Klagenfurt16802642:3526
6.Salzburg12702345:3123
7.Innsbruck15512747:5119
8.Dornbirn16431843:5119
9.Bratislava15421840:5217
10.Villach15323736:5116
11.Linz163101234:5511
Aktualizované: 3.12.2020 16:56
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva62431009191-75106
2SKA Petrohrad6245408209-80103
3Lokomotiv Jaroslavl62346016159-11886
4Jokerit Helsinky62325019197-16480
5Dynamo Moskva62276023153-13972
6HK Soči62199024145-15566
7Spartak Moskva62217026156-15864
8HC Viťaz Moskevská oblast62235027134-16963
9Dinamo Riga62188026129-15562
10Severstal Čerepovec62149034124-17851
11HC Dinamo Minsk62152037119-18042
12HC Slovan Bratislava62105044101-21333
Aktualizované: 14.10.2020 09:46
Tímzvvpprpppskorebody
1Avtomobilist Jekatěrinburg62398014191-12595
2Barys Astana622810014190-14986
3Metallurg Magnitogorsk62356019182-13284
4Avangard Omsk622910018177-13383
5Ak Bars Kazaň62344018165-13982
6Salavat Julajev Ufa62247021158-14072
7Torpedo Nižnij Novgorod62207025176-19364
8Traktor Čeljabinsk62189031102-15158
9HK Sibir Novosibirsk62195032148-19254
10Neftěchimik Nižněkamsk62158033130-16452
11Admiral Vladivostok62185034139-17651
12Red Star Kunlun62191031142-19051
13Amur Chabarovsk62173033126-17549
Aktualizované: 14.10.2020 09:46
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva62431009191-75106
2SKA Petrohrad6245408209-80103
3Avtomobilist Jekatěrinburg62398014191-12595
4Lokomotiv Jaroslavl62346016159-11886
5Barys Astana622810014190-14986
6Metallurg Magnitogorsk62356019182-13284
7Avangard Omsk622910018177-13383
8Ak Bars Kazaň62344018165-13982
9Jokerit Helsinky62325019197-16480
10Dynamo Moskva62276023153-13972
11Salavat Julajev Ufa62247021158-14072
12HK Soči62199024145-15566
13Torpedo Nižnij Novgorod62207025176-19364
14Spartak Moskva62217026156-15864
15HC Viťaz Moskevská oblast62235027134-16963
16Dinamo Riga62188026129-15562
17Traktor Čeljabinsk62189031102-15158
18HK Sibir Novosibirsk62195032148-19254
19Neftěchimik Nižněkamsk62158033130-16452
20Admiral Vladivostok62185034139-17651
21Red Star Kunlun62191031142-19051
22Severstal Čerepovec62149034124-17851
23Amur Chabarovsk62173033126-17549
24HC Dinamo Minsk62152037119-18042
25HC Slovan Bratislava62105044101-21333
Aktualizované: 14.10.2020 09:46

Bleskovky

Bern - Zug 1:4 v piatkovom zápase švajčiarskej ligy

Hokejisti Servette Ženeva zvíťazili v piatkovom zápase švajčiarskej ligy nad Lausanne 3:2. výsledky: Bern - Zug 1:4, Lausanne - Servette Ženeva 2:3, Davos - Ambri-Piotta 4:6.
včera o 22:18 - TASR

Davos - Rapperswil 4:2 v stredajšom zápase švajčiarskej ligy

Hokejisti Davosu zvíťazili v stredajšom zápase švajčiarskej ligy na domácom ľade nad Rapperswilom 4:2.
2.12.2020 21:57 - TASR

Jokerit Helsinki - Salavat Julajev Ufa 3:1 v stredajšom zápase

Hokejisti Jokeritu Helsinki zvíťazili v stredajšom zápase KHL nad Salavatom Julajev Ufa 3:1. sumár: Jokerit Helsinki - Salavat Julajev Ufa 3:1 (1:1, 0:0, 2:0) Góly: 14. Pakarinen, 49. Joensuu, 60. Anttila - 18. Lisovec
2.12.2020 19:54 - TASR

Ässät Pori - KooKoo Kouvola 1:6 v zápase fínskej ligy

Hokejisti KooKoo Kouvola zvíťazili v stredajšom zápase fínskej ligy na ľade Ässätu Pori vysoko 6:1. Bol to na dlhší čas posledný duel, keďže vedenie súťaže prerušilo aktuálnu sezónu od 3. do 19. decembra. Dôvodom je nárast prípadov koronavírusu v krajine.
2.12.2020 19:51 - TASR

Fínsku ligu prerušili od 3. do 19. decembra

Vedenie najvyššej fínskej hokejovej ligy prerušilo aktuálnu sezónu od 3. do 19. decembra. Dôvodom je nárast prípadov koronavírusu v krajine. Predstavitelia súťaže tak reagovali na sprísnené opatrenia regionálnych úradov, ktoré majú zamedziť šíreniu vírusu, informovala oficiálna stránka Liigy.
2.12.2020 16:43 - TASR

Växjö rozdrvilo v utorňajšom zápase švédskej ligy prvú Frölundu 8:0

Hokejisti Växjö rozdrvili v utorňajšom šlágri švédskej ligy lídrov z Frölundy vysoko 8:0 a poskočili na tretiu priečku tabuľky. výsledky: Djurgarden - Leksand 3:0, Malmö - Linköping 3:4 pp, Rögle - HV 71 4:0, Skelleftea - Lulea 0:4, Växjö - Frölunda 8:0
1.12.2020 21:37 - TASR

Lukko Rauma - IFK Helsinki 4:0 v zápase fínskej ligy

Hokejisti Lukko Rauma zvíťazili v utorňajšom zápase fínskej ligy nad IFK Helsinki hladko 4:0 a vrátili sa na čelo tabuľky o skóre pred druhý Ilves Tampere. Liiga - utorok: Lukko Rauma - IFK Helsinki 4:0, Sport Vaasa - Tappara Tampere 4:2
1.12.2020 20:16 - TASR

Janus nezabránil prehre Székesfehérváru v Bolzane

Hokejisti Bolzana vyhrali v sobotňajšom dohrávanom zápase 17. kola IHL doma nad Székesfehérvárom 4:1. Za hostí odchytal celý duel slovenský brankár Jaroslav Janus.
28.11.2020 22:22 - TASR

Lugano - Zürich 1:5 v sobotňajšom zápase švajčiarskej ligy

Hokejisti Zürichu zvíťazili v sobotňajšom zápase švajčiarskej ligy na ľade Lugana 5:1. výsledky: Fribourg - Lausanne 1:2, Lugano - Zürich 1:5, Rapperswil - Davos 5:7
28.11.2020 22:05 - TASR

Brynäs - Färjestad 4:6 v sobotňajšomšom zápase švédskej ligy

Hokejisti Leksandu zvíťazili v sobotňajšom stretnutí švédskej najvyššej súťaže nad Malmö 4:3. V prvom útoku víťazného tímu sa predstavilo aj slovenské duo Marek Hrivík, Peter Cehlárik, no do štatistík sa nezapísalo. Leksand si pripísal tretie víťazstvo z uplynulých štyroch duelov a posunul sa na deviatu priečku tabuľky.
28.11.2020 20:29 - TASR

Archív krátkych správ »

Najbližšie zápasy

Najbližšie zápasy

06. 12. 2020
L. Mikuláš - Michalovce o 12:00
N. Zámky - Detva o 16:00
Poprad - Zvolen o 16:45
B. Bystrica - Trenčín o 17:00
Miškovec - Košice o 17:15
Slovan - Nitra o 18:00

Odohrané zápasy

04. 12. 2020
NitraN. Zámky
5:3REPORT
TrenčínSlovan
4:1REPORT
ZvolenMichalovce
4:1REPORT
KošicePoprad
5:6 PPREPORT
DetvaMiškovec
6:0REPORT
03. 12. 2020
B. BystricaL. Mikuláš
4:3 PPREPORT

Najviac bodov

Marcel HaščákPOP27 bodov
2.Gašpar R.SBA22
3.Ranford B.SBA20
4.McPherson A.ZVO20
5.Skokan D.POP20

Najlepší strelec

Marcel HaščákPOP18 gólov
2.Hrnka T.NIT10
3.O´Donnell B.SBA10
4.Handlovský L.POP10
5.Gašpar R.SBA10

Najlepší brankár

Dominik RiečickýKOS94.48 perc
2.Makarov A.SBA92.25 %
3.Sholl T.DEV92.22 %
4.Rahm R.ZVO92.13 %
5.Vošvrda T.POP91.94 %
Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov